PORTRÉTNA KONCERTNÁ A RODINNÁ FOTOGRAFIA Trenčín
MUSIC SCENE

#Jamadan (SK) - rytmy Západnej Afriky (Piešťany 2019) @jamadan.sk


#Ventolín (CZ) - Pohoda Festival 2019 @ventolin.cz


#Ida Kelarová & Čhavorenge & Česká filharmonie - Pohoda Festival 2019


#Amadou & Mariam (ML) - Pohoda Festival 2019


#The Blind Boys of Alabama (US) - Pohoda Festival 2019


#Charlotte Gainsbourg (FR/GB) - Pohoda Festival 2019 @charlottegainsbourg.com


#Bolo nás jedenásť (SK) - Pohoda Festival 2019 @pohodafestival.sk


#Plastic People of the Univers (CZ) - Pohoda Festival 2019 @plasticpeople.cz


#Stanley Clarke Band (US) - Jazz klub Blue Note NMnV @stanleyclarke.com @bluenote.sk


#Monika Načeva #Michal Pavlíček (CZ) - Jazz klub Blue Note NMnV @michalpavlicek.com @bluenote.sk


#Andrej Šeban #Martin Valihora #Robert Balzar (SK) -Jazz klub Blue Note NMnV @bluenote.sk


#Generation Impasse (HU) Rock klub M13 Brno @generation_impasse @m13.cz


Autorské práva a copyright blok.sk ©2013 - 2019